Grupa Goodman wygrała przetarg na realizację największego parku magazynowego w Gdańsku

Goodman w ramach Pomorskiego Centrum Logistycznego wybuduje 500,000 mkw. powierzchni magazynowej w porcie gdańskim.


Powierzchnie magazynowe pod kupno lub wynajem

Magazyny zaoferują klientom różnorodne formy współpracy. Jedną z możliwości będzie wynajem lub kupno powierzchni a sam park będzie zarządzany przez zespół wewnętrznych specjalistów grupy Goodman. Partnerem projektu jest InvestGDA. 

 

Dyrektor Zarządzający Goodman Polska, Błażej Ciesielczak, informuje, że nieruchomości będą oddawane do użytku w ciągu 10 miesięcy od momentu podpisania umowy z najemcą. Dodaje również, że będą chcieli zainteresować tym projektem potencjalnych klientów, którzy działają w skali lokalnej, krajowej jak i międzynarodowej z sektorów takich jak: transport morski, logistyka, dystrybucja, FMCG czy z branży spożywczej.  

 

Magazyny w pobliżu Lotniska w Gdańsku

Pomorskie Centrum Logistyczne znajduje się w regionie magazynowym Trójmiasta, 20 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Magazyn dewelopera Goodman w Gdańsku będzie połączony z autostradą A1, która docelowo przebiegać ma z Trójmiasta przez Toruń, Łódź, Częstochowę, Pyrzowice, Gliwice, Świerklany do granicy polsko-czeskiej w Gorzyczkach, zapewniając doskonałe  połączenie parku logistycznego z  południem Polski.


 • Trójmiasto

  Szukasz magazynu w Trójmieście?

  Powierzchnia dostępna: 36000 m2
  Liczba ofert: 134
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Trójmiasto

Pomorskie Centrum Logistyczne

Gdańsk, Trójmiasto
Mateusz Iłowiecki