Firma ProgressiveBG w parku MLP Pruszków II

Spółka z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz wynajęła blisko 2,5 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni magazynowo-biurowej w parku MLP Pruszków II.


mat. pras.

Sklep internetowy Fabryka Form (obsługiwany przez firmę ProgressiveBG) istnieje na rynku polskim od 2005 roku. Oferuje piękne i funkcjonalne produkty światowej sławy projektantów, oryginalne dodatki do salonów, skandynawskie wzornictwo w najlepszym stylu, nowoczesne, minimalistyczne projekty ze stali nierdzewnej oraz niepowtarzalne lampy włoskich producentów. Najlepsza jakość produktów, najwyższa kultura obsługi, szybka dostawa i satysfakcja klienta to główne cele FF.

- W ostatnim czasie popyt na powierzchnie magazynowe utrzumuje się na wysokim poziomie, a nasz projekt MLP Pruszków II cieszy się ogromną popularnością wśród obecnych, jak i potencjalnych klientów. Dlatego nie obawialiśmy się budowy powierzchni spekulacyjnej w tym centrum. Dzięki takiemu podejściu byliśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nowego najemcy, który otrzyma obiekt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb w krótkim czasie. Jestem przekonany, że tak doskonale rozpoczęta współpraca jest gwarantem długoterminowej relacji naszych spółek na przyszłość – powiedział Tomasz Pietrzak, Senior Leasing Manager w MLP Group S.A.

Projekt MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 359 tys. mkw. Dzięki elastycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb najemców, centrum jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z różnych branż. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.