Farmacol wynajęła 5 tyś. m2 powierzchni użytkowej w magazynie pod Poznaniem

Jedna z największych firm na rynku powierzchni magazynowych w Polsce, deweloper Panattoni Europe, poinformował o podpisaniu umowy najmu z firmą Farmacol. Nowy najemca jest wiodącym dystrybutorem leków w kraju.


Magazyn pod Poznaniem dla Farmacol SA zostanie wybudowany przez dewelopera Panattoni Europe

Umowa podpisana z firmą Farmacol SA to przykład projektu typu "fee development", w którym deweloper realizuje inwestycję za fundusze i na działce należącej do Klienta. Firma Farmacol zaufała wiedzy Panattoni i jego doświadczeniu deweloperskiemu, które pomoże jej zaoszczędzić czas i koszty podczas całego procesu inwestycyjnego.

Magazyn do wynajęcia pod Poznaniem z dostępną powierzchnią biurowo- socjalną

Magazyn pod Poznaniem zostanie zrealizowany w miejscowości Żerniki, gdzie Panattoni posiada już istniejącą powierzchnią w ramach centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Poznań II. Deweloper zbuduje dla firmy magazyn o wielkości 5.400 m2 w tym pomieszczenia biurowo-socjalne o powierzchni 800 m2. Posłuży on firmie jako centrum dystrybucyjne na region Poznania. Start budowy planowany jest na październik 2009 r. Projektantem magazynu w Poznaniu jest Ferma Kresek, a Generalnym Wykonawcą inwestycji – firma Goldbeck.

Kolejny magazyn Panattoni w Poznaniu typu Build-to-Suit (BTS)

Inwestycja dla Farmacolu w Żernikach powiększyła liczbę projektów w portfolio Panattoni Europe wykraczającym poza standardową działalność deweloperską. Oferta Panattoni obejmuje nie tylko realizację projektów spekulacyjnych, ale coraz częściej deweloper realizuje inwestycje „szyte na miarę” lub dostosowane do specyfiki działalności lub profilu inwestycyjnego Klienta.


Logicor Poznań I

Gądki, Poznań
 • Poznan

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 153000 m2
  Liczba ofert: 34
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań
Paulina Dziubińska