Erbud na placu rozbudowy zakładu Boscha w Mirkowie

Firma Erbud podpisał umowę o wartości 41,4 mln zł netto na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Mirkowie dla spółki Robert Bosch.


zdj. ilustracyjne

- Ta umowa cieszy podwójnie. Po pierwsze rozwijamy się w perspektywicznym obszarze budownictwa hal magazynowych. Przypomnę, że w grudniu podpisaliśmy rekordowy kontrakt za 300 mln zł netto na centrum logistyczne Lidl Błonie. Po drugie – Bosch to dla nas ważny klient, który powierzył nam rozbudowę zakładu w Mirkowie 15 lat temu, i cieszy nas, że zaufał nam ponownie – mówi Jacek Leczkowski, wiceprezes Grupy.

Erbud ma doświadczenie w budowie hal magazynowych i obiektów przemysłowych. Wśród największych kontraktów Grupy w tym obszarze zaliczyć można Jaworznicki Park Przemysłowo-Technologiczny w Jaworznie czy centrum badawczo-rozwojowe dla Unilever w Poznaniu. Obecnie trwają budowy m.in. dwóch centrów logistycznych dla Lidla – w Dobroszycach k. Oleśnicy i w Piorunowie pod Warszawą oraz hali produkcyjnej dla DGS Diagnostics w Rosnówku w woj. Zachodniopomorskim.

Grupa kapitałowa Erbud jest największą grupą budowlaną w Polsce niebędącą częścią międzynarodowych holdingów. Erbud ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku polskim oraz w krajach Europy Zachodniej. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym, przemysłowym i energetycznym.