Ekspansja MAGNA Car Top Systems Poland Sp. z o.o. w magazynie MLP Tychy

MLP Group, wynajął firmie MAGNA Car Top Systems Poland Sp. z o.o. dodatkową powierzchnię w obiekcie magazynowym MLP Tychy. Spółka zwiększyła dotychczas wynajmowaną przestrzeń - z 2 693 metrów kwadratowych do 5 663 metrów kwadratowych. Najemca wykorzystuje budynek MLP głównie pod produkcję.


Kolejne rozszerzenie wynajmowanej powierzchni na Górnym Śląsku

MAGNA Steyr, do której należy MAGNA Car Top Systems Poland, jest czołowym partnerem spółek z branży motoryzacyjnej, prowadzącym pod niezależną marką - działalność inżynieryjną i produkcyjną. Spółka oferuje producentom OEM szeroką gamę usług, charakteryzujących się niezwykle elastycznym podejściem w zakresie opracowywania produktów i montażu, począwszy od pojedynczych elementów takich, jak moduły drzwiowe czy elementy dachowe, po kompletne samochody - od bardzo niskich wolumenów produkcji, po produkcję pokrywającą zapotrzebowanie szczytowe.

"MAGNA Car Top Systems Poland jest kolejną firmą, która zdecydowała się znacząco zwiększyć swoją wynajmowana powierzchnię magazynową. Bardzo nas cieszy, że spółka doceniła w ten sposób zarówno warunki współpracy z nami, jak i lokalizację naszych magazynów na Górnym Śląsku i ostatecznie zdecydowała się na dalsze rozwijanie swojej działalności w obiekcie MLP Tychy" - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.


MLP Tychy

Tychy, Górny Śląsk