Dwóch nowych najemców na terenie magazynu w Ożarowie

Panattoni Europe, poinformował o podpisaniu dwóch kolejnych umów na wynajem powierzchni magazynowej w Panattoni Park Ożarów. Najemcami parku są: firma Mercator Papier Sp. z o.o. oraz Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.


Mercator oraz RHENUS wspólnie zajmą ponad 4 000 m2 magazunu w rejonie Warszawy

Mercator Papier Sp. z o.o., należy do koncernu PaperlinX i jest jednym z największych dystrybutorów papieru na świecie. Podpisana umowa z Panattoni Europe jest ekspansją dotychczasowego metrażu. Wynosi on 2 600 m², co łącznie daje ponad 8 000 m² wynajmowanej powierzchni magazynowej od dewelopera. Natomiast, RHENUS DATA Office Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy RHENUS, która wchodzi w skład koncernu RETHMANN AG & Co. KG. Koncern ten jest jednym z największych rodzinnych przedsiębiorstw na świecie, zajmujących się recyklingiem, biotechnologią i logistyką. W Polsce RHENUS DATA Office zajmuje się logistyką dokumentów (zarządzaniem dokumentami). Firma jest nowym klientem Panattoni Europe. Umowa dotyczy wynajmu 1 370 m² , z czego 60 m² zostanie przystosowanych przez dewelopera na potrzeby nowoczesnego biura. Pozostałą powierzchnie magazynową firma RHENUS przeznaczy na archiwum dokumentów. 

Magazyny w Ożarowie (k.Warszawy) wynajęte w 95 %

Magazyny Panattoni Park Ożarów składają się z trzech budynków o łącznej powierzchni 67,800 m². Cały park jest wynajęty w 95 procentach. W trakcie budowy znajduje się 37 000 m², na które składają się dwa budynki magazynowe. Jednym z nich jest obiekt typu build-to-suit (BTS) w pełni dostosowany do wymagań i procedur występujących w branży farmaceutycznej. Inwestycja powstaje dla firmy Neuca SA, a jej powierzchnia to prawie 20 100 m² (ok. 18 050 m² magazynu i ponad 2 050 m² powierzchni biurowej). Drugim obiektem w trakcie realizacji jest magazyn o powierzchni 17 600 m², którego najemcami zostali: operator logistyczny Loxxess-Transteam Sp. z o.o (7 670 m²) oraz podmiot z branży telekomunikacyjnej (9 910 m²).

Panattoni Park Ożarów znajduje się w  regionie magazynowym Warszawy, na terenie miescowości Ożarow Mazowiecki, oddalonej około 15 km na zachód od stolicy, bezpośrednio przy trasie numer 2 (E30) biegnącej z Warszawy do Poznania oraz w pobliżu węzła „Pruszków” na planowanej autostradzie A2 z Berlina do Moskwy.


West Park Ożarów

Ożarów Mazowiecki, Warszawa
 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa
Paulina Dziubińska