Dwie lokalizacje 7R dla jednego klienta

Firma Famix, specjalizująca się w dystrybucji artykułów spożywczych wynajęła łącznie prawie 8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej w 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów.


W czerwcu bieżącego roku deweloper oddał do użytku pierwszy magazyn dla firmy Famix w Krakowie. Najemca zajął ponad 2,9 tys. mkw. w siódmym budynku 7R Park Kraków. Drugi magazyn o powierzchni 5 tys. mkw. zostanie przekazany najemcy w październiku br.

Przedsiębiorstwo Famix obsługuje około 2500 placówek handlowych na obszarze województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz na terenach sąsiednich. W 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów magazynuje produkty spożywcze.

7R Park Rzeszów to projekt składający się z dwóch nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni ok. 56 tys. mkw. Park zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz tzw. Doliny Lotniczej - największego klastra przemysłowego w Polsce.

– Kolejna umowa najmu w 7R Park Rzeszów jest potwierdzeniem atrakcyjności lokalizacji naszej nowej inwestycji. Dzięki położeniu przy drodze ekspresowej S19 i DK 94 park jest doskonałym miejscem dla firm prowadzących dystrybucję w południowo - wschodniej Polsce, tak jak Famix. Wybór drugiej już lokalizacji 7R przez tego samego najemcę to dla nas wyraz zaufania oraz docenienie jakości świadczonych usług – podsumowuje Bartłomiej Krawiecki, Head of Development, członek zarządu 7R.