Drugie centrum MLP Group pod Poznaniem

MLP Group wybuduje drugi park logistyczny koło Poznania. Chodzi o cztery budynki o powierzchni w sumie prawie 120 tys. m kw. Park logistyczny powstanie na 19-hektarowej działce - pisze Puls Biznesu.


W pobliżu jest droga ekspresowa S11, do autostrady A2 jest 6 km, do lotniska Ławica 11 km, a do centrum Poznania około 15 km. Magazyny do wynajęcia pod Poznaniem mogą być zrealizowane zarówno w specyfikacji magazynu klasy A, jak również z uwzględnieniem dodatkowych wymagań przyszłego najemcy.

MLP Group w sumie jest właścicielem siedmiu parków logistycznych: MLP Pruszków, MLP Pruszków II, MLP Poznań, MLP Lublin, MLP Wrocław, MLP Gliwice i MLP Teresin. W planie jest oddanie w tym roku do użytku także obiektu w Łodzi i kolejnego na Górnym Śląsku.


Joanna Choromańska
 • Poznan

  Szukasz magazynu w Poznaniu?

  Powierzchnia dostępna: 129500 m2
  Liczba ofert: 32
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Poznań

Zobacz więcej

30 tys. m kw. dla BSH na terenie Central European Logistics Hub


22-07-2019

Panattoni Europe tworzy klaster biznesowy w ramach Central European Logistics Hub. Na terenie inwestycji deweloper realizuje Panattoni Appliance Park o powierzchni 30 000 m kw. Kompleks w całości jest dedykowany dostawcom komponentów do fabryki zmywarek BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Planowany czas ukończenia budowy parku to pierwszy kwartał 2020 r.

Nieten przeprowadzi się do parku MLP


19-07-2019

Firma świadcząca usługi celne wynajęła ponad 5 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nieten korzystający obecnie z niemal o połowę mniejszego magazynu w MLP Pruszków I, przeprowadzi się do nowego obiektu w listopadzie br.

Panattoni Park Lublin II na finiszu


18-07-2019

Panattoni Europe stworzył już drugie centrum dystrybucyjne na Lubelszczyźnie - Panattoni Park Lublin II o docelowej powierzchni ponad 84 500 m kw. Jego pierwszym najemcą jest przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej - firma Varroc Lighting Systems, która na ponad 25 tys. m kw. otworzy fabrykę.

7R startuje z kolejną inwestycją w Polsce Centralnej


17-07-2019

7R rozbudowuje portfolio projektów w regionie łódzkim. Przy ulicy Inwestycyjnej w Konstantynowie Łódzkim deweloper rozpoczął realizację 7R Park Łódź West o powierzchni 32 tys. m kw.