Branże motoryzacyjne w magazynie MLP w Tychach

MLP Group wynajął w swoim obiekcie MLP Tychy łącznie 5 224 metry kwadratowe powierzchni magazynowo-produkcyjnej firmie Auto Partner S.A. oraz Euroweld Poland Sp. z o.o..


Importer oraz dystrybutor części do samochodów osobowych i dostawczych - Auto Partner S.A. wynajął 3 024 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, serwisowej i technicznej w obiekcie MLP Tychy.

Druga firma Euroweld Poland Sp. z o.o. wynajęła 2 200 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, na której planuje uruchomienie zautomatyzowanej linii do laserowego spawania metalowych części poszycia drzwi dla firmy Lancia.

Lokalizacja - głównym czynnikiem wyboru śląskiego magazynu MLP

"Obie firmy, z którymi podpisaliśmy umowy, są związane z rynkiem motoryzacyjnym, dlatego też jednym z istotnych czynników, które były brane pod uwagę przy wyborze lokalizacji jest bardzo dogodne położenie naszego magazynu w rejonie Górnego Śląska." - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group.

Wzrost zainteresowania powierzchniami produkcyjnymi na Śląsku

"Zauważamy, że w tym roku firmy planują zwiększenie swojej działalności, co wiąże się również z większym zainteresowaniem nowymi powierzchniami, często produkcyjnymi. Jednocześnie sami przygotowujemy się na większy popyt naszych klientów i intensywnie rozglądamy się za nowymi lokalizacjami w Polsce."- powiedział Radosław T. Krochta, Członek Zarządu MLP Group.


Park Tychy

Tychy, Górny Śląsk