Agata powiększa swój magazyn pod Piotrkowem Trybunalskim

Agata, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz, powiększa swój magazyn w Majkowie Dużym pod Piotrkowem Trybunalskim. Firma w związku z tym prowadzi aktualnie rekrutację i poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników.


- W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Organizujemy szkolenia z obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT i jesteśmy otwarci na wsparcie nowych pracowników. Zapewniamy stabilność, elastyczny grafik pracy w oparciu o system zmianowy oraz bezpośrednią umowę o pracę, co wyróżnia nas na tle wielu innych podmiotów. Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmy - mówi Marek Skiba, dyrektor logistyki Agata.

Ogólnopolskie centrum magazynowe sieci Agata posiada blisko 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni i aktualnie pracuje w nim 250 osób, obsługując zarówno magazyn centralny, jak i magazyn e-commerce firmy. Jest to największe centrum logistyczne sieci. Pozwala na składowanie łącznej liczby ponad 85 tys. palet.