7R startuje z kolejną inwestycją w Polsce Centralnej

7R rozbudowuje portfolio projektów w regionie łódzkim. Przy ulicy Inwestycyjnej w Konstantynowie Łódzkim deweloper rozpoczął realizację 7R Park Łódź West o powierzchni 32 tys. m kw.


7R Park Łódź West to drugi, obok 7R City Flex Łódź I, projekt dewelopera w Polsce Centralnej. Najnowsza inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych budynków o powierzchni 5 tys. mkw. i 27 tys. m kw., usytuowanych tuż przy nowo powstałej zachodniej obwodnicy S14, łączącej autostradę A2 z drogą ekspresową S8.

Zachodnia obwodnica Łodzi jest ostatnim elementem tzw. ringu autostrad i dróg szybkiego ruchu wokół Łodzi. Lokalizacja 7R Park Łódź West zapewnia idealne warunki do dystrybucji krajowej i międzynarodowej.

Dodatkowym atutem 7R Park Łódź West jest dobre połączenie z oddalonym zaledwie o 5 km Portem Lotniczym Łódź. Położenie 7R Park Łódź West gwarantuje nie tylko dostęp do odpowiedniej infrastruktury, ale również dogodny dojazd do centrum miasta, zlokalizowanego 9 km od parku.

Pierwszym najemcą parku będzie firma Arlec In-Store, która wynajęła ok. 14 tys. m kw. powierzchni magazynowo - biurowej w pierwszym budynku należącym do parku. Najemca wprowadzi się do 7R Park Łódź West na początku 2020 roku.