:

7R sprzedaje MAN Truck & Bus Center. Nowy gracz w Polsce

Fundusz Interpierre Europe Centrale zarządzany przez PAREF Gestion z grupy PAREF, międzynarodowej firmy inwestycyjnej oraz zarządzającej aktywami, kupił od 7R budynek MAN Truck & Bus Center w Małopolu pod Warszawą.


fot. ilustracyjna

– Ogromnie cieszy nas ta pierwsza w Polsce akwizycja zrealizowana w ramach naszego nowego funduszu SCPI Interpierre Europe Centrale. Centrum MAN w Małopolu idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną funduszu, w ramach której planujemy pozyskiwać nieruchomości z atrakcyjnym najemcą, długą umową najmu, dobrze skomunikowane. Pragniemy zbudować portfel aktywów wysokiej jakości, które będą generowały atrakcyjne zyski – powiedziała managing director PAREF Gestion Anne Schwartz, cytowana w komunikacie.

MAN Truck & Bus Center to budynek, który oferuje ponad 2,5 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Składają się nią serwis pojazdów wraz z myjnią, a także 2-piętrowa przestrzeń biurowa. Budynek jest w całości wynajęty firmie MAN Truck & Bus Polska.

Fundusz Interpierre Europe Centrale powstał we wrześniu 2020 roku. Strategia funduszu jest oparta na pozyskiwaniu nieruchomości logistycznych i biurowych w Europie Centralnej, a szczególnie w Polsce, Czechach i na Węgrzech.