100 tys. mkw. magazynów dla Panattoni wybuduje Atlas Ward Polska

Atlas Ward Polska, generalny wykonawca wybrany przez Panattoni, zrealizuje w najbliższych miesiącach cztery inwestycje. Powstaną w Wałbrzychu, pod Poznaniem, na Bielanach Wrocławskich i w dolnośląskich Krzyżowicach. W sumie powstanie około 100 tys. mkw.


fot. ilustracyjna

Wszystkie inwestycje prowadzone przez Atlas Ward Polska dla Panattoni wyróżnia niezwykle szybkie tempo realizacji. Obiekty na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce powstaną w zaledwie kilka miesięcy.

– W ciągu ostatnich dwóch miesięcy inwestor powierzył nam realizację czterech inwestycji, zgodnych z wymogami zrównoważonego budownictwa i objętych certyfikacją BREEAM. To dla nas kolejny krok w umacnianiu pozycji rynkowej jako lidera nowoczesnego i ekologicznego budownictwa, realizowanego na potrzeby największych deweloperów nieruchomości – mówi Mariusz Górecki, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Atlas Ward Polska.

Atlas Ward Polska specjalizuje się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, obiektów biurowych i handlowo-usługowych. W ciągu 22 lat działalności zrealizowała około 700 inwestycji o łącznej powierzchni 3,5 mln mkw.

Wśród klientów Atlas Ward Polska znajdują się m.in. Bridgestone, P3 Logistic Parks, 7R, Dino Polska, Hubergroup Polska, Schumacher Packaging, MLP czy Hillwood.