+48 22 167 03 96
Frito Lay - case study JLL
Studium przypadku

Frito Lay

Usługi

Zespół doradców JLL wspierał firmę Frito Lay podczas realizacji projektu w Środzie Śląskiej. Zakres działań obejmował:

  • analizę potrzeb Klienta,
  • wsparcie w procesie wyboru docelowej lokalizacji,
  • negocjacje warunków umowy kupna-sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowanie terenu pod inwestycję przemysłową we współpracy z biurem projektowym ( w tym zmianie Studium i Planu Miejscowego),
  • uzyskanie warunków technicznych na budowę,
  • negocjacje i podpisanie umów na media,
  • uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
  • uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych,
  • uzyskanie pozwolenia na budowę.

Szczegóły współpracy

Zespół doradców JLL został zaangażowany do przeprowadzenia holistycznego procesu realizacji inwestycji, mającego na celu wybór lokalizacji pod budowę trzeciej fabryki przekąsek ziemniaczanych i kukurydzianych w Polsce. Na podstawie analizy łańcucha dostaw, Klient zdecydował się na realizację zakładu w zachodniej Polsce.

Efekt

Analiza dostępnych nieruchomości oraz dalsza weryfikacja techniczna pozwoliły wytypować dwie spełniające kryteria lokalizacje, spośród których dokonano ostatecznego wyboru. Na miejsce realizacji fabryki wybrano Środę Śląską. Finalny projekt inwestycji zakładał wykorzystanie rozwiązań, dzięki którym powstający obiekt stanie się najbardziej ekologicznym zakładem w Europie, w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii.

Potrzebujesz pomocy?

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.