+48 22 167 03 96

Dla użytkowników

Dzięki rejestracji zapamiętamy Twoje dane kontaktowe, więc nie będziesz musiał ich wpisywać za każdym razem, gdy będziesz chciał nas o coś spytać.

  • Schowek

    Stwórz portfolio interesujących Cię parków i działek, łatwo i szybko dostępne w dowolnym momencie w Twojej aktówce. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zmianie dostępnej powierzchni w wybranych obiektach!

  • Pełen zakres danych

    Dzięki rejestracji uzyskasz dostęp do pełnego zakresu danych, funkcji oraz narzędzi portalu.

Posiadasz już konto?

Zarejestruj się teraz

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.