Tarnowo Podgórne 17,7ha

Powierzchnia całkowita

17,7 ha

Minimalnie do wydzielenia

2 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Magazyny, Usługi, Handel detaliczny

Lokalizacja

wielkopolskie, Tarnowo Podgórne

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 10 km
Węzeł autostrady 5-20 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Działka położona jest w gminie Tarnowo Podgórne, przy drodze krajowej nr 92. Zaledwie 1,5km od nieruchomości znajduje się węzeł Swadzim (DK92/S11), umożliwiający dogodne połączenie z drogą ekspresową S11, stanowiącą zachodnią obwodnicę Poznania.

Korzystne położenie w pobliżu trasy S11 zapewnia także sprawny dostęp do autostrady A2, skomunikowanej z S11 za pomocą położonego 11 km od nieruchomości węzła Poznań-Zachód.

W odległości 8 km od działki znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica. 
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.