Wiskitki – 50 ha

Minimalnie do wydzielenia

50 ha

Planowanie przestrzenne

-

Przeznaczenie

Produkcja, Magazyny

Lokalizacja

mazowieckie, Wiskitki

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita do 50 ha
Liczba działek ewidencyjnych uzależniona od powierzchni działki
Właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo lubuskie
Gmina Wiskitki
Odległość do:
Droga krajowa nr 50
(węzeł Wiskitki)
0,5 km
Autostrady A2
(węzeł Wiskitki)
1,1 km
Lotnisko Chopina 55 km
Warszawa 54 km
Łódź 79 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość położona jest w gminie Wiskitki w województwie mazowieckim, tuż przy autostradzie A2 i drodze krajowej nr 50 (węzeł Wiskitki). W jej najbliższym otoczeniu znajdują się tereny rolnicze. W sąsiedztwie powstaje centrum logistyczne.

Planowanie przestrzenne:

Teren aktualnie nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W projekcie planu działka jest przeznaczona pod produkcję i magazynowanie. Najważniejsze parametry z projektu planu to:

  • Powierzchnia zabudowy: max. 70%
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%
  • Wysokość budynku: max. 45 m.
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.