Raszyn, Dawidy – 2 ha

Minimalnie do wydzielenia

2,0 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Handel detaliczny

Lokalizacja

mazowieckie, Raszyn

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 2,0252 ha
Liczba działek ewidencyjnych 8
Właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo mazowieckie
Gmina Raszyn
Miejscowość Dawidy
Odległość do:
Drogi ekspresowej S2
(węzeł Warszawa Południe)
7,8 km
Drogi Ekspresowej S8
(węzeł Opacz)
15,1 km
Autostrady A2
(węzeł Konotopa)
20,4 km
Lotniska Chopina 5,1 km
Centrum Warszawy 12,8 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim, tuż przy granicy Warszawy i południowej obwodnicy miasta co wiąże się z korzystnym połączeniem z siecią dróg krajowych. Bezpośredni dostęp do działki zapewnia od południa droga serwisowa drogi ekspresowej S2 oraz od północy ul. Kinetyczna. W sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowane są tereny rolnicze i Serwis Land Rover.

Planowanie przestrzenne

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową w szczególności z zakresu usług handlu detalicznego, hurtowego i ekspozycyjnego, baz i transportu, obsługi technicznej i naprawy pojazdów mechanicznych, stacji paliw, usług obsługi komunikacji, w tym bazy pojazdów transportu towarowego, administracyjno – biurowych, finansowych, usług zorganizowanych w centra usługowo – handlowe, konferencyjne i wystawiennicze, usług hotelarsko – pensjonatowych, gastronomii i obiekty produkcyjne, w szczególności z zakresu działalności związanej z przetwórstwem rolno - spożywczym, konfekcjonowaniem, parkami przemysłowymi, budownictwem oraz składy i magazyny.


Najważniejsze parametry miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to:

  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 20%;
  • Wysokość budynków: max. 12,5m;
  • Wskaźnik intensywności zabudowy – 0,01-2,0.





Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.