Nadarzyn 7,3 ha

Powierzchnia całkowita

7,3 ha

Minimalnie do wydzielenia

7,3 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Magazyny

Lokalizacja

mazowieckie, Nadarzyn

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 20 km
Węzeł autostrady -
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Działka położona jest w Nadarzynie, przy ulicy Turystycznej 12. W pobliżu przebiega droga krajowa nr 8, będąca w trakcie modernizacji do drogi ekspresowej S8. Korzystne położenie blisko drogi krajowej zapewnia dogodne połączenie z Warszawą, Lotniskiem Chopina oraz autostradą A2.

Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.