Mszczonów – 5 ha

Minimalnie do wydzielenia

5 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

mazowieckie, Mszczonów

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita Ok 5 ha
Liczba działek ewidencyjnych 4
Właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo mazowieckie
Gmina Mszczonów
Odległość do:
Drogi krajowej nr 50 1,3 km
Drogi ekspresowej S8
(węzeł Mszczonów Północ)
3,3 km
Centrum Mszczonowa 2,6 km
Centrum Warszawy 47 km
Lotniska Chopina 45 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość położona jest w Mszczonowie w województwie mazowieckim, tuż przy drodze krajowej nr 50 i w odległości 3,3 km od drogi ekspresowej S8 (węzeł Mszczonów Północ). W sąsiedztwie działki mieszczą się magazyny i centra logistyczne takich firm jak: Jeronimo Martins S.A., YKK Poland Sp. z o.o., SPV Carina Investment Sp. z o.o. i Auchan.

Planowanie przestrzenne:

MPZP: Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest od usługi, produkcję i magazynowanie. Najważniejsze parametry w planie to:

  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 15%
  • Wysokość zabudowy: max. 45 m
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.