Piątek - 44 ha

Minimalnie do wydzielenia

0 ha

Planowanie przestrzenne

-

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

łódzkie, Piątek

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia terenu inwestycyjnego 44 ha (możliwość ekspansji)
Liczba działek ewidencyjnych 16
Właściciel Właściciele prywatni
Lokalizacja
Województwo łódzkie
Gmina Piątek
Odległość do:
Drogi wojewódzkiej nr 703 0,5 km
Autostrady A1 (węzeł Piątek) 2 km
Centrum Łodzi 51 km
Lotniska w Łodzi 57 km

Lokalizacja i otoczenie

Nieruchomość jest zlokalizowana w Gminie Piątek w województwie łódzkim przy drodze wojewódzkiej numer 703 w pobliżu węzła na autostradzie A1. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się centrum logistyczne Leroy Merlin, tereny mieszkaniowe i rolne. Działka ma dogodne połączenie z Łodzią i Warszawą oraz Toruniem i Trójmiastem poprzez autostradę A1, co czyni ją doskonałą lokalizacją dla każdego obiektu logistycznego. Główny dostęp do drogi publicznej będzie zapewniony bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 703.

Planowanie Przestrzenne:

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
– Przeznaczenie terenu: produkcja, magazyny, usługi
– Powierzchnia zabudowy: maks. 60%
– Powierzchnia biologicznie czynna: min. 15%
– Wysokość zabudowy: min. 45 m

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.