Łódź, ul. Tomaszowska – do 10,8 ha

Minimalnie do wydzielenia

10,8 ha

Planowanie przestrzenne

-

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

łódzkie, Łódź

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita do 10,7961 ha
Liczba działek ewide 6
Właściciel teren zabezpieczony
przez 1 podmiot prywatny
Lokalizacja
Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Gmina Górna
Odległość do:
Autostrady A1
(Węzeł Łódź Wschód)
7,5 km
Autostrady A2(Węzeł Łódź Północ) 27 km
Centrum Łod 8,5 km
Lotniska Łódź im. W. Reymonta 12 km

Lokalizacja i sąsiedztwo:

Nieruchomość położona jest w południowej części Łodzi, w dynamicznie rozwijającej się okolicy przemysłowej w dzielnicy Górna. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje park logistyczny Central European Logistics Hub, który wraz z innymi obiektami stanie się największym w Polsce centrum magazynowo – produkcyjnym.
Teren inwestycyjny charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją na mapie Polski, krzyżują się tu bowiem autostrady A1 i A2, zapewniające dogodne powiązania komunikacyjne w kierunkach wschód-zachód oraz północ-południe. Jednocześnie położenie w obrębie jednego z największych miast w kraju daje dostęp do rozwiniętego i chłonnego rynku pracy.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego:

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i charakteryzuje się następującymi parametrami:

Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjna, składy i magazyny wraz z usługami związanymi z działalnością prowadzoną na terenie,

  • Powierzchnia zabudowy: max. 60%
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%
  • Wysokość zabudowy: max. 15 m (cztery kondygnacje) z dopuszczeniem lokalnych przewyższeń do 20 m na obszarze do 30% powierzchni zabudowy
  • Wskaźnik intensywności zabudowy: min. 0,4 / max. 1,2
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.