Dolny Śląsk, Polkowice – 11 ha

Minimalnie do wydzielenia

11,1 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Zabudowa przemysłowa

Lokalizacja

dolnośląskie, Polkowice - miasto

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia terenu inwestycyjnego 11,1 ha
Liczba działek ewidencyjnych 1
Właściciel 1 prywatny
Lokalizacja
Województwo dolnośląskie
Gmina Polkowice - miasto
Odległość do:
Drogi ekspresowej S3
(węzeł Polkowice Południe)
5,6 km
Autostrady A4
(węzeł Legnica Południe)
45,4 km
Autostrady A2
(węzeł Jordanowo)
116 km
Granicy Niemiec
(Zgorzelec)
96 km
Wrocławia 91 km

Lokalizacja i otoczenie:

Nieruchomość położona jest w południowo-zachodniej części miasta Polkowice – jest to dzielnica przemysłowo-logistyczna. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty produkcyjne i magazynowe m.in. Volkswagen Motor Polska, Sitech, Sanden Manufacturing Polska, Centrum Dystrybucyjne CCC i inne, częściowo są one objęte Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną.
Lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej S3 zapewnia dogodny dojazd w kierunku północnym (do autostrady A2) oraz w kierunku południowym (do autostrady A4). Bezpośredni dostęp do drogi publicznej zapewniony jest poprzez nowo wybudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 331, przebiegającej wzdłuż południowej granicy działki.

Planowanie przestrzenne:

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przyjętego uchwałą Nr XXV/307/05 Rady Miejskiej w Polkowicach z dnia 23 marca 2005 r., o następujących parametrach:

Przeznaczenie terenu:

  • Zabudowa przemysłowa
  • Powierzchnia zabudowy: nie ustala się
  • Intensywność zabudowy: max. 1,5
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%
  • Wysokość zabudowy: nie ustala się
Miejsca parkingowe: min. 0,5 stanowiska postojowego na 1 zatrudnionego

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.