Szukam magazynu z obsługą

Outsourcing usług związanych z obsługą magazynową usprawnia cele inwestorów, a współpraca z zaufanym partnerem biznesowym pozwala na bieżąco kontrolować przebieg wszelkich procesów. Firma JLL zapewnia swoim Klientom doradztwo w kontaktach z najlepszymi na rynku dostawcami tego rodzaju usług, a w swojej ofercie ma dostępnych wiele powierzchni z obsługą.

Ludwika Korzeniowska

Business Development Manager, JLL

Wynajem magazynu z obsługą

Jeśli Twój biznes wymaga tego, aby oddać obsługę magazynową w ręce profesjonalistów, warto skorzystać z możliwości wynajmu powierzchni właśnie z taką usługą. Tym samym, magazynowanie, konfekcjonowanie, przeładunki i inne procesy logistyczne zostaną w pełni skierowane na zewnętrznego usługodawcę.

Eksperci JLL dbają o to, aby dostarczyć kompleksowych informacji łączących wiedzę z zakresu nieruchomości magazynowych oraz outsourcingu operacji logistycznych. Klienci JLL otrzymują dane dotyczące charakteru wybranej firmy logistycznej, jej doświadczenia pod kątem obsługi konkretnej branży i rodzaju asortymentu. Jednocześnie, niezbędne porady i wskazówki zapewnią przyszłemu najemcy satysfakcję z podpisanej umowy z operatorem, a umieszczenie biznesu w korzystnej lokalizacji zapewni optymalizację ponoszonych kosztów.

Wsparcie na każdym etapie

Analiza potrzeb

Ścisłe określenie warunków, które musi spełniać magazyn z obługą.

Selekcja dostępnych ofert

Zebranie propozycji z rynku, które odpowiadają wyznaczonym potrzebom działalności.

Weryfikacja propozycji

Wybór właściwej oferty pod kątem spełniania wymogów firmy i jej oczekiwań.

Negocjacje warunków najmu

Udział w procesie negocjacji z właścicielem budynku w celu uzyskania najkorzystniejszych warunków.

Znajdź magazyn

Sprawdź oferty dostępne na rynku od zaraz. W bazie JLL znajdziesz największą liczbę powierzchni na rynku magazynowo-przemysłowym, sprawdzisz lokalizacje oraz dane techniczne budynków. Zobacz, czy w naszej ofercie jest ta jedna, która pasuje do Twojego biznesu.

Baza ofert
Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Poszukujesz magazynu obsługiwanego przez operatora logistycznego?

Wypełnij formularz, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.