Szukam magazynu do wynajęcia

Poszukiwanie powierzchni magazynowej czy przemysłowej to często długi i wieloetapowy proces. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji oraz wynegocjowanie korzystnych warunków jest gwarancją długotrwałego sukcesu firmy. Wsparcie ekspertów JLL podczas tego procesu zapewnia udaną transakcję i korzyści biznesowe dla najemcy.

Tomasz Mika

Senior Director, JLL

Wynajem powierzchni na rynku magazynowo-przemysłowym

Poszukiwanie magazynu zaczyna się od analizy sytuacji i sprecyzowania potrzeb firmy. Przez pierwsze miesiące poszukiwań należy wybrać najlepsze oferty deweloperów i porównać je pod kątem proponowanych warunków komercyjnych i technicznych. Kolejny etap działań to negocjacje. Proces kończy się podpisaniem umowy i uzgodnieniem najdrobniejszych szczegółów dotyczących całego okresu najmu.

Pomoc ekspertów JLL to wsparcie na każdym etapie działań związanych z wynajmem magazynu. Nasi eksperci znają i rozumieją potrzeby najemców, bez względu na sektor działalności. Dlatego też możemy doradzać na najwyższym poziomie i w każdym przypadku zadbać o zapewnienie rozwiązań na najlepszych rynkowych warunkach.

Wsparcie na każdym etapie

Analiza potrzeb

Ścisłe określenie warunków, które musi spełniać nowa powierzchnia.

Selekcja dostępnych ofert

Zebranie propozycji z rynku, które odpowiadają wyznaczonym potrzebom działalności.

Weryfikacja propozycji

Wybór właściwej oferty pod kątem spełniania wymogów firmy i jej oczekiwań.

Negocjacje warunków najmu

Udział w procesie negocjacji z właścicielem budynku w celu uzyskania najkorzystniejszych warunków.

Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Nie masz czasu szukać magazynu?

Wypełnij formularz, a znajdziemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.