Kończy mi się umowa najmu

Po kilku latach wynajmu powierzchni magazynowej najemca staje przed trudnym wyborem: pozostać w obecnej lokalizacji czy szukać nowej przestrzeni dla biznesu. Właściwa decyzja uzależniona jest nie tylko od możliwości na rynku, ale też samych potrzeb firmy. Wieloletnie doświadczenie i praca z przedsiębiorstwami z każdej branży pozwala specjalistom z JLL przedstawić rozwiązania sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstw naszych Klientów.

Paulina Dziubińska

Senior Director, JLL

Koniec umowy najmu i perspektywy dla najemcy

Zbliżająca się data końca umowy najmu to moment, w którym należy podjąć kluczowe dla rozwoju firmy działania. Najemca powinien mieć świadomość, że analiza obecnej sytuacji przedsiębiorstwa, proces negocjacji warunków najmu, rozbudowy powierzchni czy poszukiwanie nowej może potrwać nawet kilka miesięcy.

Działania firmy JLL opierają się o sprawdzone metody analiz i dostarczanie najbardziej optymalnych rozwiązań, które umożliwią płynną zmianę, czy to warunków najmu zawartych w poprzedniej umowie, czy też znalezienie nowej lokalizacji dla biznesu. Doświadczenie ekspertów i konsultantów JLL pozwala uzyskać sprawdzone informacje o rynku, negocjować koszty bez strat dla przedsiębiorcy oraz otrzymać profity z inwestowania w różnych regionach w Polsce.

Wsparcie na każdym etapie

Analiza potrzeb

Określenie, jak zmieniły się potrzeby firmy w okresie najmu.

Przegląd warunków umowy najmu

Sprawdzenie możliwości wprowadzenia zmian w zapisach istniejącej umowy najmu.

Czas decyzji

Renegocjacje warunków najmu lub podjęcie decyzji o poszukiwaniu nowej powierzchni dla biznesu.

Kompleksowe wsparcie

Wsparcie ekspertów JLL podczas procesu poszukiwania nowej powierzchni magazynowej.

Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Chcesz przedłużyć najem na atrakcyjnych warunkach lub znaleźć nową powierzchnię magazynową?

Wypełnij formularz, a przedstawimy Ci wszystkie konkurencyjne możliwości najmu.