Chcę renegocjować warunki najmu

Wraz ze zmieniającą się sytuacją na rynku magazynowo-przemysłowym, wieloletni najemcy mogą starać się o uzyskanie korzystniejszych warunków podpisanych wcześniej umów i dążyć do optymalizacji kosztów, jakie ponosi firma w tym zakresie. Na każdym etapie negocjacji warto korzystać z pomocy eksperta JLL, którego wiedza i doświadczenie są kluczem do uzyskania warunków najmu.

Mateusz Iłowiecki

Director, JLL

Renegocjacje warunków umowy najmu

Najemca już na dwa lata przed końcem trwającej umowy może zacząć negocjować warunki lub poszukiwać nowej powierzchni. Zbyt krótki czas na formalności stawia inwestora w niekorzystnej sytuacji, gdyż może nie otrzymać odpowiednio szybko zadowalającej oferty, a wynajmujący ma prawo nie zgodzić się na stawiane warunki.

Konsultanci JLL posiadają doświadczenie, dzięki któremu każdy etap rozmów z wynajmującym prowadzi do konkretnych wniosków. Ponadto, wiedza o rynku pozwala porównywać wiele konkurencyjnych ofert. Ogromna liczba bieżących danych o możliwościach, jakie posiadają najemcy w różnych regionach Polski, daje ekspertom JLL przewagę podczas renegocjacji umów i stanowi o kompleksowym podejściu do potrzeb każdego Klienta.

Wsparcie na każdym etapie

Analiza umowy

Sprawdzenie zapisów obecnej umowy najmu i określenie możliwości wprowadzenia zmian.

Renegocjacje warunków najmu

Uczestnictwo eksperta JLL w procesie renegocjacji warunków najmu.

Podpisanie umowy

Wybór najkorzystniejszych rozwiązań i podpisanie nowej umowy z właścicielem nieruchomości.

Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Możemy wynegocjować dla Twojej firmy najkorzystniejsze warunki najmu

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.