Wrocław, Brodzka - nieruchomość magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Nieruchomość znajduje się we Wrocławiu przy ul. Brodzkiej, zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, 9 km od lotniska i 7 km od autostrady A8. Teren zabudowany jest halą magazynową o powierzchni 6 567 m2, a całkowita powierzchnia terenu wynosi 16 880m2. Nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, wodę, ogrzewanie gazowe oraz posiada 8 bram z poziomu „0”.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa 6 567 m2
Całkowita powierzchnia terenu 16 880 m2
Lokalizacja Wrocław, ul. Brodzka
Połączenia transportowe 12 km od centrum Wrocławia;
9 km do lotniska;
7 km do autostrady A8
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 6,2 m
  • Ilość bram z poziomu "0" i doków – 4 bramy z poziomu "0" (4x6m); 4 bramy z poziomu "0" (4x3m)
  • Ogrzewanie – Tak - gazowe
  • Prąd – Własna trafo stacja - istniejące 380 kW z możliwością zwiększenia
  • Woda – Tak - miejskie przyłącze
  • Gaz – Tak
map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl