Wałbrzych - zakład produkcyjny na sprzedaż

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Nieruchomość o powierzchni całkowitej 17 587 m2, na której znajdują się hale produkcyjne, warsztat elektryczny, budynek stacji transformatorowej, budynki socjalne, budynek narzędziowni, budynek magazynowy oraz kotłownia,.

W skład nieruchomości wchodzą: hala produkcyjna P-1: powierzchnia użytkowa 3021,0 m2;  hala produkcyjna P-2 powierzchnia użytkowa 2840,0 m² ; hala produkcyjna P-3 i P-4 powierzchnia użytkowa 9082,4 m2; warsztat elektryczny i budynek stacji transformatorowej powierzchnia użytkowa 226,0 m2  budynek socjalny krajalni P1 powierzchnia użytkowa 767,7 m² ; budynek łaźni męskiej powierzchnia użytkowa 405,0 m2 ³; budynek narzędziowni TN-2 powierzchnia użytkowa 1017,2m2; budynek magazynowy i kotłownia powierzchnia użytkowa 259,2 m2.
Budynki w dobrym stanie technicznym. W latach 2000-2012 przeprowadzono wiele remontów wyżej wymienionych obiektów. Nieruchomość posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg wewnętrznych o nawierzchni asfaltowej. Teren posiada bezpośredni dostęp do dróg publicznych.
W obszarze nieruchomości znajdują się maszyny i urządzenia mogące stanowić przedmiot odrębnej oferty.

map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl