Środa Śląska - nieruchomość produkcyjno-magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym oraz budynkiem produkcyjnym o całkowitej powierzchni ponad 11,5 ha. Teren zabudowy 22 834 m2, w tym powierzchnia socjalno-biurowa 3 505 m2, powierzchnia hal 18 189 m2, chłodnia - 264 m2. Na terenie znajduje się także kotłownia, własna trafo stacja, kompresorownia. Teren ogrodzony, oświetlony, posiada monitoring kamer przemysłowych oraz portiernię.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa 18 189 m2
Całkowita powierzchnia terenu 118 371 m2
Lokalizacja Środa Śląska
Połączenia transportowe 30 km od centrum Wrocławia;
22 km do lotniska;
24 km do autostrady A8
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 7,15 m w najwyższym punkcie
  • Nośność posadzki – 5 t/m2
  • Ochrona przeciwpożarowa
  • Ogrzewanie – Tak 
  • Prąd – Tak – własna trafo stacja 
  • Woda – Tak 
  • Gaz – Tak
  • Kanalizacja – Tak
map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl