Przeworsk - nieruchomość magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Podkarpacie, Polska


Nieruchomość znajduje się w Przeworsku, w województwie podkarpackim, 4 km od autostrady A4 oraz 54 km od Rzeszowa. Teren zabudowany jest halą magazynową o powierzchni 2 415 m2 oraz budynkiem biurowo-socjalnym o powierzchni 300 m2 na dwóch kondygnacjach. Całkowita powierzchnia terenu to ok. 11 900 m2, z czego ok. 7 000 m2 jest utwardzone. Nieruchomość została wybudowana w latach 70-tych.

Dodatkowe informacje:

  • -Wysokość - 4,65 m - 5,10 netto
  • -Instalacja elektyczna 
  • -Instalacja wodna i kanalizacyjna
  • -Ogrzewanie gazowe i wentylacja grawitacyjna
  • -Ochrona przeciwpożarowa
  • -Wymiary budynku - 120m x 24,5m
map

Lokalizacja:

Podkarpacie

Region:

Podkarpacie

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl