Nieruchomość produkcyjna na sprzedaż lub wynajem - Pionki, woj.mazowieckie

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Radom, Kielce&Radom


Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,8934 ha składa się z budynku produkcyjno-magazynowego z częścią biurowo-socjalną, dróg wewnętrznych, oraz parkingów. Znajduje się w Pionkach w województwie mazowieckim, około 27 km od Radomia. W odległości 16 km od nieruchomości przebiega droga ekspresowa S12. Odległość do Warszawy i Kielc to ok. 100 km. Łączna powierzchnia budynku to 4104 m2, która podzielona jest na część produkcyjno-magazynową - 3672 m2 oraz biurowo-socjalną - 432 m2. Obiekt posiada własną stację trafo o dostępnej mocy 1MW. Budynek ma 8 metrów wysokości i posiada 4 bramy z poziomu „0”.

Całość wyposażona jest w następujące sieci infrastruktury technicznej:

- instalacja elektryczna,

- instalacja wodna i kanalizacyjna

- instalacja gazowa

- wentylacja

- system przeciwpożarowy

- monitoring

map

Lokalizacja:

Radom

Region:

Kielce&Radom

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl