Oświęcim - nieruchomość magazynowa na sprzedaż

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Oświęcim, Kraków


Nieruchomość magazynowa o powierzchni ok. 19 000 m2 znajduje się w Oświęcimiu przy ul. Chemików, 5 km na wschód od centrum miasta. Zlokalizowana jest na terenie przemysłowym miasta w bezpośrednim sąsiedztwie firm produkcyjnych. Cała działka inwestycyjna ma ponad 10 ha, co daje miejsce na potencjalną ekspansję. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 44, która prowadzi do autostrad A1 i A4. Oświęcim znajduje się pomiędzy dwoma największymi miastami południowej Polski - Krakowem i Katowicami. Region ten jest jednym z najbardziej rozwiniętych regionów Polski pod względem obiektów produkcyjnych i magazynowych, co oznacza, że ​​popyt na powierzchnię przemysłową jest wciąż wysoki.

Podstawowe informacje 

Powierzchnia magazynowa 18,855 m2
Powierzchnia biurowo-socjalna 130 m2 + 35 m2 (stróżówka)
Cakowita powierzchnia  19,020 m2
Opis nieruchomości Nieruchomość magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym
Rok budowy 2008
Lokalizacja Oświęcim, Chemików 
Transport publiczny Tak 
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt 

Dane techniczne nieruchomości

 • wysokość hali netto  – 12m
 • nośność posadzki – 5T/m2, część magazynu (940m2) ma 25 T/m2
 • instalacja elektryczna – 250 kV
 • instalacja wodno-kanalizacyjna
 • instalacja centralnego ogrzewania i klimatyzacji w pomieszczeniach biurowo-socjalnych
 • wentylacja mechaniczna
 • bocznica kolejowa połączona z bramami załadunkowymi budynku 
 • CCTV
 • piorunochrony
 • system przeciwpożarowy
 • siatka słupów 12 x 24 m
 • całkowita powierzchnia działki wynosi 10,5745 ha
 • powierzchnia na której znajduje sie budynek wynosi 4 ha

 

map

Lokalizacja:

Oświęcim

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl