Nieruchomość produkcyjna na sprzedaż - Olesno, woj. opolskie

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Opole, Polska


Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,6402 ha składa się z kilku budynków produkcyjnych, magazynowych i biurowo-socjalnych o łącznej powierzchni 4,200 mkw. Zakład przemysłowy jest dostępny z całym zapleczem do użytku „od zaraz”. Znajduje się w Oleśnie, około 1,5 km od centrum miasta, z dojazdem od drogi krajowej nr 11. Teren w całości ogrodzony z dwoma niezależnymi wjazdami. Olesno znajduje się 49 km od Opola oraz 140 km od Wrocławia. Dodatkowym atutem jest niski podatek od nieruchomości

Nieruchomość wyposażona jest w następującą infrastrukturę techniczną:

- instalacja elektryczna – dostępne 2 MW prądu 

- instalacja wodna i kanalizacyjna

- instalacja gazowa (LPG ze zbiornika 3x5,800)

- place manewrowe, drogi, parkingi

 

Nieruchomość składa sie z poniższej wymienionych budynków:

- Budynek hali produkcyjnej o pow. 1587,5 m2 p wraz z dodatkowym wyposażeniem –estakadą żelbetonową podsuwnicową (jest możliwość pozostawienia suwnicy przez właściciela za dodatkową opłatą)

- Budynek hali produkcyjnej o pow. 563,1 m2

- Budynek wyrobów produkcyjnych o pow. 315,2 m2

- Budynek socjalny (dobudowany do hali produkcyjnej) pow. 89 m2

- Budynek biurowo-socjalny o pow. 198,5 m2

- Budynek biurowy o pow. 74 m2

- Budynek magazynu o pow. 308 m2,

- Budynek magazynowy wyrobów produkcyjnych o pow. 297 m2 

- Budynek magazynu form o pow. 324 m2

- Budynek wagowni o pow. 18,8 m2

 

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest na cele przemysłowe - grunt klasyfikowany jest jako „Ba”.

Magazyny Powierzchnia

Siatka słupów (m)

Wysokość netto (m)

Nośność posadzki

Tryskacze

Crossdock

Klapy dymowe

CCTV

Bocznica kolejowa

Lekka produkcja

Przepraszamy, nie znaleźliśmy pasujących wyników
map

Lokalizacja:

Opole

Region:

Opole

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl