Nieruchomość produkcyjno-magazynowa na sprzedaż - Żmigród

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Nieruchomość położona jest w województwie dolnośląskim, w miejscowości Żmigród, zaledwie 45 km od centrum Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie terenów produkcyjno-usługowych oraz rolniczych. 150m od nieruchomości przebiega droga ekspresowa S5, łącząca Wrocław oraz Poznań. Bliskość drogi ekspresowej oraz położenie w południowo-zachodniej części Polski zapewnia dogodny dostęp do rynku polskiego i europejskiego. Teren o powierzchni 80ha zabudowany jest halą produkcyjną o powierzchni 6 148 m2 (z wybudowaną w 2010r. częścią socjalną o powierzchni 113 m2) oraz czterokondygnacyjnym budynkiem w bardzo dobrym stanie, pełniącym funkcje magazynowe i administracyjne o powierzchni 1 556 m2.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowo-produkcyjna  6 148 m2
Całkowita powierzchnia terenu 80 000 m2
Powierzchnia biurowo-socjalna 1 669 m2
Połączenia transportowe

Przy drodze ekspresowej S5
59 km od autostrady A4
45 km od Wrocławia

Przeznaczenie budynku Produkcja lub magazynowanie
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 11m
  • Nośność posadzki - 5 T/m2
  • 5 suwnic o nośności 10T każda
  • Istniejąca studnia o głębokości 300 m
  • Dwa podziemne zbiorniki o dużej pojemności 
  • Instalacja elektryczna - 2 trafostacje na terenie, dostępne 7MW prądu
Magazyny Powierzchnia

Siatka słupów (m)

Wysokość netto (m)

Nośność posadzki

Tryskacze

Crossdock

Klapy dymowe

CCTV

Bocznica kolejowa

Lekka produkcja

Przepraszamy, nie znaleźliśmy pasujących wyników
map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl