Miękinia - teren inwestycyjny

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie, Wrocław


Gmina Miękinia położona jest w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych w obrębie aglomeracji wrocławskiej (30 km od Wrocławia). Działka budowlana ma powierzchnię 18 000 m2, posiada wydaną decyzję o pozwoleniu na budowę dla 10 hal modułowych i 10 modułowych budynków biurowych z pełną infrastrukturą techniczną - można wybudować budynki biurowe i hale o łącznej powierzchni 6 900 m2. Szczegóły budynków: całkowita powierzchnia magazynowa 10 x 600 m2 = 6 000 m2, całkowita powierzchnia biura 10 x 90 m2 = 900 m2.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa

6 000 m2

Powierzchnia biurowo – socjalna

900 m2

Całkowita powierzchnia terenu

18 000 m2

Lokalizacja

Miękinia, koło Wrocławia

Połączenia transportowe

30 km od centrum Wrocławia; 
15 km do lotniska; 
16 km do autostrady A8

Transport publiczny

Tak

Cena nieruchomości

Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 6,5 oraz 8 m
  • Ogrzewanie – Tak
  • Prąd – Tak
  • Woda – Tak
  • Ogrzewanie - Tak
  • Gaz – Tak
  • Dodatkowe informacje: oświetlenie LED, ogrodzenie, szlabany, bramy, 70 miejsc parkingowych dla samochodów, 30 miejsc parkingowych dla ciężarówek oraz 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych
map

Lokalizacja:

Kąty Wrocławskie

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl