Katowice - nieruchomość produkcyjno-magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk


Nieruchomość zabudowana obiektami o charakterze handlowo-magazynowym. Magazyn o łącznej powierzchni użytkowej 15 000 m2. Obiekt jest położony w pobliżu centrum Katowic oraz autostrady A4. Całość znajduje się przy głównej drodze wylotowej na Cieszyn.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa

15 000 m2

Lokalizacja

Katowice, ul. Kolejowa

Połączenia transportowe

5 km od centrum Katowic; 
1 km do autostrady A4; 
25 km od Portu Lotniczego Katowice;

60 km od Portu Lotniczego Kraków;

Transport publiczny

Tak

Cena nieruchomości

Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Ilość kondygnacji – 3 i 4
  • Winda towarowa – Tak
  • Zaplecze socjalne – Tak
  • Zaplecze biurowe – Tak
  • Dodatkowe informacje: rampa
map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl