Czarna Białostocka - nieruchomość na sprzedaż

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Białystok Północny Zachód, Białystok


Grunt oznaczony jest w planie zagospodarowania symbolem P2 jako produkcyjny i magazynowy o łącznej pow. 19 398m2. Ukształtowanie terenu płaskie, teren utwardzony na powierzchni około 6000 m2.

Nieruchomość zabudowana budynkami o charakterze produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni 4397 m2 z czego 688 m2 stanowi obiekt biurowo-socjalny a 3709 m2 stanowią powierzchnie przemysłowe. 3200 m2 obiektów po kapitalnym remoncie i termomodernizacji w 2018 roku.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość rozbudowy nieruchomości o dodatkową powierzchnię 8700 m2.
Sieć uzbrojenia terenu: woda, kanalizacja, instalacja energetyczna z własną trafostacją o mocy -400kW, gaz  do ogrzewania propan-butan z butli, hydranty ppoż wewnętrzne 2 szt. oraz miejski przy bramie wjazdowej 1 szt.
Wysoka energooszczędność - Zmodernizowane obiekty spełniają najnowsze standardy energetyczne obiektów zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Potwierdza to wykonane świadectwo charakterystyki energetycznej obiektów.
Zgodnie z treścią uchwały Rady Miejskiej Czarna Białostocka nr. XXXV/230/14 z dnia 10 czerwca 2018 r. przyszły nabywca zwolniony jest z podatków od nieruchomości przez 2 lata.
Wysokość obiektów przemysłowych – 3,7 m i 6 metrów.

map

Lokalizacja:

Białystok Północny Zachód

Region:

Białystok

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl