Kórnik - nieruchomość produkcyjno-magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Kórnik, Poznań


Nieruchomość znajduje się w Kórniku, zaledwie 25 km od centrum Poznania, w bliskiej odległości od drogi S11. Cały teren ma powierzchnię ponad 10 ha. Obecnie zabudowany jest jedną halą magazynową o powierzchni 14,500 m2 oraz częścią biurowo-socjalną o pow. 360 m2. Pod kolejną halę o pow. 15,000m2 zostały wykonane prace budowlane. Place składowe i komunikacyjne mają powierzchnię ok. 9,000 m2, co stanowi świetne zaplecze parkingowo-manewrowe dla TIRów i wózków widłowych. Istniejąca hala posiada 13 bram dokowych z możliwością montażu kolejnych 15 szt. oraz 4 bramy zerowe z możliwością montażu kolejnych 10 szt. Na terenie znajduje się także kilkanaście 3-fazowych gniazd ładujących dla wózków widłowych. Teren jest w pełni uzbrojony.

Podstawowe informacje

Powierzchnia produkcyjno - magazynowa 14 500 m2 (+ wykonane prace budowlane pod budowę kolejnej hali o pow. ok. 15,000m2)
Powierzchnia biurowo - socjalna 360 m2
Całkowita powierzchnia terenu 103 530 m2
Opis dotychczasowej działalności Składowanie opakowań szklanych
Przeznaczenie nieruchomości Magazyn lub produkcja
Lokalizacja Kórnik, k. Poznania
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 10,8 m
  • Nośność posadzki – 5 t/m2
  • Prąd – Tak
  • Woda – Tak
  • Gaz – Tak
  • Kanalizacja – Tak
  • Ilośc doków i bram z poziomu "0" – 13 doków (z możliwością montażu kolejnych 15 szt.); 4 bramy "0" (z możliwością montażu kolejnych 10 szt.)
map

Lokalizacja:

Kórnik

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl