TINER

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne TINER we Wrocławiu to jeden z pierwszych, tak dużych magazynów w rejonie. Deweloper dysponuje wystarczającą ilością gruntów inwestycyjnych potrzebnych do wybudowania trzech kolejnych magazynów. Centrum logistyczne TINER, charakteryzuje się bardzo dużymi placami manewrowymi oraz głębokością magazynu 100 m umożliwiającą składowanie wolno rotujących towarów.

Centrum logistyczne we Wrocławiu (Pietrzykowice) w odległości 5 km od węzła autostradowego A4/A8

TINER to centrum logistyczne we Wrocławiu, które jest jedną z pierwszych tak dużych inwestycji o przeznaczeniu logistycznym w tym regionie. Magazyny znajdują się w bliskim sąsiedztwie Autostrady A4, która łączy Wrocław z Katowicami a dalej z Krakowem. Położenie w dogodnej lokalizacji umożliwia najemcom szybki transport towarów do innych miast w Polsce.

Dodatkowym atutem centrum logistycznego we Wrocławiu jest łatwy dostęp do prężnie rozwijającego się Portu Lotniczego we Wrocławiu, co sprzyjać może utrzymywaniu relacji biznesowych z partnerami z całego świata. Hale magazynowe oddalone są od ścisłego centrum Wrocławia o około 15 km.

Centrum logistyczne Wrocław: uniwersalna powierzchnia użytkowa

Na centrum logistyczne we Wrocławiu docelowo składać się będą cztery magazyny. Magazyny TINER już teraz dysponują terenami, na których można wybudować kolejne trzy hale. Oferowana powierzchnia do wynajęcia wynosi obecnie ponad 20.000 mkw. i jest dostępna dla zainteresowanych klientów − od zaraz.

Centrum logistyczne w rejonie Wrocławia stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które posiadają w swoim asortymencie produkty charakteryzujące się wolną rotacją. Głębokość hali, wynosząca 100 m, sprzyja składowaniu towarów. Pomieszczenia w opisywanym centrum logistycznym we Wrocławiu mogą być wykorzystane zarówno jako magazyny czy hurtownie jak również stanowić bazę logistyczną dla przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu działalności.

Znaczącym atutem centrum logistycznego TINER we Wrocławiu są duże place manewrowe umożliwiające sprawny załadunek i rozładunek towarów. Hale magazynowe mogą być przeznaczone na użytek lekkiej produkcji. Powierzchnie pod wynajem wyposażone są w klapy dymowe stanowiące zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektu.

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl