Prologis Park Wrocław IV

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Wrocław IV składa się z budynków magazynowych klasy A i pełni rolę jako centrum dystrybucji dla średnich i dużych firm. Park magazynowy charakteryzuje się dużą ilością miejsc parkingowych dla samochodów ciężarowych, placów manewrowych, zaś bliskość terminala kontenerowego czyni ten magazyn bardzo atrakcyjnym do ulokowania tu centrum logistycznego o zasięgu krajowym bądź międzynarodowym. Kolejny atut to swobodny dostęp do europejskiej sieci transportowej (zjazd „Kąty Wrocławskie” w ciągu autostrady A4).

Wynajem magazynów klasy A we Wrocławiu

Deweloper Prologis oferuje wynajem magazynów we Wrocławiu wybudowanych w standardzie klasy A. Na park magazynowy Prologis Park Wrocław IV składają się z trzy magazyny, których łączna powierzchnia wynosi 48 500 mkw. Wynajmowane hale charakteryzują się stosunkowo niskim czynszem. W sąsiedztwie znajduje się zjazd z autostrady A4 „Kąty Wrocławskie”, dzięki czemu obiekt doskonale nadaje się do uruchomienia na jego terenie − centrum dystrybucji o zasięgu krajowym, a nawet międzynarodowym.

Magazyny dysponują dużą liczbą miejsc parkingowych, a także placami manewrowymi, co sprawia, że Prologis Park Wrocław IV może pełnić rolę centrum logistycznego dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw.

Powierzchnia Magazynu 1 to 14 260 mkw. Siatka słupów, czyli rozstaw słupów w hali, ma wymiary 24,00 m x 12,00 m, a głębokość tego obiektu wynosi 72 m. Chociaż nie ma w swoim wyposażeniu tryskaczy czy nadzoru kamer (CCTV), posiada natomiast klapy dymowe. Budynki 2 i 3 charakteryzują się podobnymi parametrami, z tą różnicą że Budynek 2 dysponuje powierzchnią wynoszącą 12 600 mkw. a jego głębokość wynosi 72 m, natomiast budynek 3 liczy 21 600 mkw., zaś jego głębokość sięga 75 m. Poza tym oba magazyny posiadają zabezpieczenia w postaci tryskaczy i klap dymowych oraz nadzór kamer (CCTV).

Magazyny do wynajęcia we Wrocławiu przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie wymienione magazyny (1, 2 i 3) przystosowane są do prowadzenia lekkiej produkcji. Każdy z nich wytrzymuje ponadto obciążenie posadzki wynoszące 5 t/mkw., pozwalającą na przejazdy bardzo ciężkich maszyn. Obecnie planowana jest budowa magazynu 4, którego docelowa powierzchnia będzie wynosić 37 500 mkw.

Ponad 2 mln mkw. powierzchni magazynowej w Polsce w posiadaniu dewelopera Prologis

Deweloper Prologis jest właścicielem prawie 44 mln mkw. powierzchni magazynowych znajdujących się w różnych częściach świata, w samej tylko Polsce posiadającym ponad 2 mln mkw. powierzchni magazynowej. Z usług Prologis korzysta ponad 4 400 klientów zajmujących się działalnością o różnym charakterze, w tym: produkcją, handlem detalicznym, transportem, zewnętrzną dostawą usług logistycznych oraz dystrybucją na szeroką skalę.

map

Lokalizacja:

Kąty Wrocławskie

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Eurologis

Wrocław Północny Wschód

Mountpark Wrocław

Kąty Wrocławskie

Miękinia

Kąty Wrocławskie

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl