Prologis Park Wrocław I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Wrocław to pierwszy magazyn do wynajęcia we Wrocławiu firmy Prologis i jeden z pierwszych w zachodniej Polsce. Park, ze względu na bardzo dobrą komunikację publiczną i lokalizację w strefie przemysłowej jest bardzo popularny wśród firm produkcyjnych. Duża ilość powierzchni magazynowej umożliwia szybką ekspansję. Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu oferuje zarówno mniejsze powierzchnie magazynowe, jak również powierzchnie przeznaczone na duże centra logistyczne dla większych firm.

Magazyn do wynajęcia w regionie Wrocławia − w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4

Magazyn do wynajęcia w regionie Wrocławia, należący do dewelopera Prologis położony jest na Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Autostrady A4 (Bielany Wrocławskie). W sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Bielany, zapewniające bazę handlowo-cateringową dla pracowników firm wynajmujących powierzchnie magazynowe.

Magazyn do wynajęcia Prologis Park Wrocław I, ze względu bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej i lokalizację w strefie przemysłowej jest również bardzo popularny wśród firm produkcyjnych. Duża ilość dostępnej powierzchni magazynowej, gwarantuje możliwość dalszej ekspansji. Park magazynowy we Wrocławiu oferuje zarówno mniejsze moduły, jak i duże powierzchnie przeznaczone na centra logistyczne.

Magazyn do wynajęcia Wrocław: 160.000 mkw. łącznej powierzchni

Magazyny do wynajęcia we Wrocławiu składają się z ośmiu budynków magazynowych klasy A, o łącznej powierzchni przekraczającej 160.000 mkw. Obiekt jest dostosowany do spełniania funkcji magazynowej, produkcyjnej i biurowej. Hale magazynowe standardowo mają 10 m wysokości oraz niepylącą posadzkę o nośności 5t/mkw., a także dysponują bramami załadunkowymi z rampami uchylnymi. Część magazynów została, na życzenie najemców, dostosowana do potrzeb prowadzenia lekkiej produkcji.

W najbliższym sąsiedztwie magazynu do wynajęcia Prologis Park Wrocław zostały ulokowane dwa duże centra logistyczne firmy Amazon, co czyni z tego parku idealną siedzibę dla kooperantów i firm współpracujących z tą globalną marką.

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl