Panattoni Park Wrocław VII

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Wrocław VII oferuje budowę powierzchni magazynowych na obszarze 18,5 ha we Wrocławiu - Bielanach Wrocławskich, w miejscu, gdzie krzyżują się dwie autostrady: A 4 w osi wschód-zachód (Berlin - Kijów) oraz A8 w osi północ-południe (Wrocław–Poznań–Gdańsk i Wrocław–Łódź-Warszawa). Powstaje tu wielofunkcyjne centrum oferujące możliwość budowy powierzchni typu built-to-suit, magazynowej, produkcyjnej, logistycznej oraz usługowej o maksymalnej powierzchni ok. 95 000 m2. Powierzchnie biurowe mogą zostać zintegrowane na życzenie klienta.

Magazyny we Wrocławiu w sąsiedztwie tras A4 i A8

Panattoni Park Wrocław VII to magazyny we Wrocławiu znajdujące się na działce o całkowitej powierzchni wynoszącej 18,5 ha. Hale magazynowe położone będą przy skrzyżowaniu autostrady A4 (Kijów-Berlin) oraz S8/A8 (Wrocław-Poznań-Gdańsk i Wrocław- Łódź-Warszawa), co zapewni doskonałą łączność transportową oraz umożliwi sprawną logistykę.

Magazyn we Wrocławiu będzie zapewniał możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej, produkcyjnej, logistycznej, usługowej a także − na specjalne życzenie klienta − biurowej. Centrum logistyczne w swojej ofercie posiada również budowę magazynów typu built-to-suit (BTS).

Oferta 95 000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia we Wrocławiu

Planowana jest budowa trzech magazynów, o powierzchni całkowitej każdej z nich oscylującej w granicach od 29 000 do 37 000 mkw. We wszystkich obiektach rozstaw słupów na hali wynosić ma 12 m x 24 m. Dwa magazyny będą posiadały głębokość 75 m, a trzeci − 72 m, zaś wysokość hal wyniesie 10 m. Magazyny we Wrocławiu zostaną utrzymane w konwencji „crossdock” (doki przeładunkowe usytuowane równolegle do siebie), co znacząco wpłynie na sprawność przeładunku towarów.

Hale magazynowe we Wrocławiu to gwarancja wysokiej jakości zabezpieczeń

Opisywana powierzchnia magazynowa we Wrocławiu została wyposażona w tryskacze, co zapewni stałą ochronę przeciwpożarową. Dodatkowo hale magazynowe będą posiadały system monitoringu wizyjnego (CCTV). Magazyny umożliwią przy tym dostosowanie przestrzeni do specyfiki lekkiej produkcji.


map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl