Panattoni Park Wrocław III

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Wrocław III to magazyny do wynajęcia, zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich. W niewielkiej odległości od parku znajduje się węzeł „Wrocław Kobierzyce”. Bliskość odcinka autostrady A4 i A8 sprawia, że magazyn w okolicach Wrocławia posiada bardzo dogodny dojazd do centrum metropolii, w tym do lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A8 z A4

Planowany magazyn centrum logistycznego Panattoni Park Wrocław III zakłada realizację 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 83 000 mkw. Projekt architektoniczny parku może zostać elastycznie dostoswany do potrzeb najemcy. Obciążenie posadzki będzie wynosiło standardowo 5 t/mkw., dlatego poza funkcją składowania, powierzchnia magazynowa do wynajęcia będzie mogła zostać zaadaptowana również na potrzeby firm, które zajmują się lekką produkcją. Magazyn będzie posiadać klapy dymowe i tryskacze, chroniące przed ewentualnym pożarem. Hala magazynowa typu „crossdock”, pozytywnie wpływa na sprawność przeładunku towarów. Niniejsze czynniki sprawiają, że oferowana powierzchnia magazynowa do wynajęcia we Wrocławiu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 


map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław VII

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl