Panattoni Park Wrocław II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Wrocław II to powierzchnia magazynowo – biurowa zlokalizowana na terenie Nowej Wsi Wrocławskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Magazyny znajdują się w niewielkiej odległości od odcinka autostrady A4, co gwarantuje szybką komunikację z innymi polskimi metropoliami. Nie bez znaczenia jest również fakt, że na terenie Wrocławia działa międzynarodowe lotnisko imienia Mikołaja Kopernika.

Magazyny we Wrocławiu (Nowa Wieś Wrocławska) w pobliżu autostrady A4

Panattoni Park Wrocław II to powierzchnia magazynowo-biurowa zlokalizowana na terenie Nowej Wsi Wrocławskiej − w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Dolnego Śląska. Magazyny znajdują się w niewielkiej odległości od odcinka autostrady A4, co gwarantuje szybką komunikację z innymi polskimi metropoliami. Dodatkowym atutem obiektu jest bliskość wrocławskiego międzynarodowego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Wrocław magazyny: dostępne małe moduły magazynowe

Magazyny we Wrocławiu dysponują obecnie relatywnie niewielkimi modułami magazynowymi do wynajęcia - idealnymi dla małych firm. Istnieje również możliwość włączenia części obszaru magazynowego w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Magazyny do wynajęcia o powierzchni całkowitej ponad 30 000 mkw. we Wrocławiu

W skład parku magazynowego Panattoni Park Wrocław II wchodzą dwa magazyny o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej 30 000 mkw. Budynek A posiadający 19 440 mkw. powierzchni ma wysokość 10 m oraz głębokość − 144 m, a posadzka jest w stanie wytrzymać maksymalne obciążenie 5 t/mkw. Magazyn może zostać również zaadaptowany na potrzeby lekkiej produkcji.

Powierzchnia magazynu C wynosi z kolei − 11 340 mkw., wysokość − 10 m, natomiast głębokość − 72 m. Parametry obciążeniowe posadzki są identyczne, jak w przypadku budynku A, dlatego powierzchnia ta może być dostosowana do potrzeb prowadzenia lekkiej produkcji.

Oba magazyny zostały wyposażone w system tryskaczy, co sprawia, że omawiana powierzchnia magazynowa do wynajęcia we Wrocławiu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Panattoni Europe – wiodący deweloper magazynowy w Polsce

Firma Panattoni to deweloper będący częścią Panattoni Development Company. Działa na terenie Polski od 2005 roku i bardzo szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży. Obecnie w portfolio dewelopera znajduje się około 1,2 mln mkw. powierzchni magazynowej w kraju. Firma specjalizuje się w inwestycjach „szytych na miarę”, co oznacza, że powstające budynki spełniają specyficzne wymagania klientów. Panattoni posiada również parki logistyczne pod Warszawą, w Bydgoszczy oraz Bielsku-Białej.

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław VII

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl