MLP Wrocław

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


MLP Wrocław to nowy kompleks przemysłowy z powierzchniami magazynowymi do wynajęcia, który będzie się składać docelowo z 5 hal o łącznej powierzchni 66 000 mkw. Park będzie wykończony w najwyższym standardzie klasy A, a jego powierzchnie magazynowe będą mogły zostać zaadaptowane pod lekką produkcję.

Nowe magazyny we Wrocławiu

MLP Wrocław to nowe centrum logistyczne oferujące magazyny pod wynajem we Wrocławiu. Projekt obejmuje budowę pięciu hal magazynowych o łącznej powierzchni 66 000 mkw na działce zajmującej 9 ha. Obiekty zostaną wykonane zgodnie z najwyższym standardem klasy A a ich obszar będzie mógł być zaadoptowany do celów prowadzenia lekkiej produkcji. Klienci będą mieli także możliwość wynajmu przestrzeni biurowych i socjalnych na terenie parku. Obiekty zostaną wyposażone w system zabezpieczeń przeciwpożarowych zawierający klapy dymowe oraz system tryskaczy ESFR. Ponadto, każdy z budynków będzie posiadał system ogrzewania gazowego i całodobowej ochrony.

Magazyny w strategicznej lokalizacji we Wrocławiu

MLP Wrocław  to park magazynowy zlokalizowany w dzielnicy Psie Pole na północnym wschodzie Wrocławia. Kompleks oddalony jest od centrum miasta o 14 km , a od portu lotniczego 29 km. Dla najemców zainteresowanych dystrybucją o szerszym zasięgu, atutem parku jest bliskość drogi krajowej E67 i  drogi ekspresowej S8 (9 km) oraz węzła "Bielany Wrocłąwskie" autostrady A4 (22 km).

MLP Group- deweloper na rynku nieruchomości komercyjnych

MLP Group prowadzi działalność w branży nieruchomości komercyjnych od 1998 roku. Zakres oferowanych przez firmę usług obejmuje działalność deweloperską, doradczą oraz zarządzanie dostarczanymi nieruchomościami. Do tej pory deweloper zrealizował w Polsce projekty o łącznej powierzchni 169 ha i oddał do użytku 6 centrów logistycznych.

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

GLP Wrocław IV Logistic Centre

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto

Prologis Park Wrocław III

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl