Mapletree Park Wrocław I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Wschód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Hillwood Wrocław Wschód I to park magazynowy położony w sąsiedztwie zjazdu „Wrocław Wschód” przy autostradzie A4. Centrum logistyczne charakteryzuje się dużą dostępnością nowoczesnej powierzchni magazynowej i bardzo dużym terenem na zewnątrz, przeznaczonym zarówno pod parkingi, jak również i pod składowanie. Hala wybudowana w technologii Astron umożliwia prowadzenie nowoczesnych operacji magazynowych i wysokie składowanie towarów.

Magazyn we Wrocławiu w sąsiedztwie węzła autostradowego A4

Centrum logistyczne Hillwood Wrocław Wschód I jest magazynem położonym w miejscowości Wojkowice niedaleko Wrocławia − w gminie Żórawina. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dojazd do autostrady A4 i zjazdu "Wrocław Wschód". Na podkreślenie zasługuje niewielka odległość obiektu od centrum Wrocławia, wynosząca zaledwie 15 km.

Hillwood Wrocław Wschód I  to nowoczesna powierzchnia magazynowa we Wrocławiu. Park obejmuje teren niemal 50 ha i przeznaczony jest głównie do prowadzenia działalności magazynowej oraz handlowo-usługowej. Na terenie parku logistycznego znajdują się również place, które mogą zostać wykorzystane do składowania towarów lub wykorzystane jako parkingi.

Bardzo dużym atutem centrum logistycznego jest możliwość prowadzenia zaawansowanych operacji magazynowych, a także wysokiego składowanie towarów, dzięki zastosowaniu technologii Astron. Najemcy docenią z pewnością fakt, że hala magazynowa może zostać przystosowana zarówno do specyfiki lekkiej, jak i ciężkiej produkcji. Kolejnym plusem jest zlokalizowanie doków po obu stronach obiektu, co umożliwia sprawne prowadzenie operacji w systemie „crossdock”.

Magazyn we Wrocławiu oferujący ponad 33 000 mkw. powierzchni

Centrum logistyczne ma docelowo składać się z trzech obiektów, dlatego planuje się budowę dwóch nowych magazynów. Istniejący Budynek 2 posiada powierzchnię 33 600 mkw. Siatka słupów, czyli rozstaw słupów w hali, wynosi natomiast 25,00 m x 12,00 m.

Hala magazynowa wyposażona jest w system tryskaczy, klapy dymowe oraz nadzór kamer przemysłowych (CCTV). Warto też nadmienić, że jej wysokość netto wynosi 10 m a głębokość to 100 m. Posadzka wytrzymuje obciążenia sięgające 5t/mkw.

Planowane hale magazynowe mają zajmować prawie 66 000 mkw. powierzchni magazynowej. Pierwsza z nich będzie wyposażona w tryskacze, klapy dymowe i zostanie wybudowana w konwencji "crossdock" . Głębokość magazynu wynosić ma 140 m, a siatka słupów − 20,00 m x 12,00 m.

Drugi magazyn w odróżnieniu od pierwszego nie zostanie wyposażony w nadzór kamer przemysłowych (CCTV) ani nie będzie utrzymany w formule "crossdock". Głębokość w tym wypadku wynosić będzie 75 m, a siatka słupów − 25,00 m x 12,00 m. Oba obiekty charakteryzuje wysokość netto wynosząca 10 m oraz posadzka wytrzymująca obciążenie 5 t/mkw.

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Wschód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Hillwood Wrocław Wschód II

Wrocław Południowy Wschód

Hillwood Wrocław Siechnice

Wrocław Południowy Wschód

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto

Mapletree Park Wrocław II

Wrocław Południowy Wschód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl