Logicor Wrocław IV

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Wrocław IV to nowoczesny park magazynowy, zrealizowany w systemie „built-to-suit” (BTS). Jeden z magazynów jest w całości wynajęty przez klienta z branży AGD. Magazyny zlokalizowane są w północnej części Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Droga Krajowa nr 5, która biegnie w kierunku Poznania. Zaledwie 2 km od parku magazynowego zlokalizowana jest trasa A8/S8, a 20 km na południe znajduje się autostrada A4 (Berlin-Wrocław- Kraków).

Magazyn we Wrocławiu w pobliżu A8/S8

Logicor Wrocław IV to jeden z nowocześniejszych parków magazynowych w województwie dolnośląskim. Zlokalizowany jest w północnej części Wrocławia − przy ulicy Kępińskiej. W bliskim sąsiedztwie magazynów we Wrocławiu znajduje się Droga Krajowa nr 5, która biegnie w kierunku Poznania. Zaledwie 2 km od centrum logistycznego Logicor Wrocław IV znajduje się trasa A8/S8 a 20 km na południe − autostrada A4 (Berlin-Wrocław- Kraków).

Magazyny do wynajęcia typu „build-to-suit” we Wrocławiu

Logicor Wrocław IV to magazyny do wynajęcia stworzone w koncepcji „built-to-suit” (BTS) − idealnie dopasowane do potrzeb klientów − niezależnie od branży, w której działają.

Hale magazynowe posiadające 29 doków przeładunkowych do dyspozycji najemców

Park magazynowy Logicor Wrocław IV został rozbudowany i oddany do użytku w 2009 roku. Składa się z dwóch magazynów, o powierzchni, każdego z nich, równej 24 192 mkw. Hale posiadają wysokość nett 10 m oraz głębokość − 72 m. Budynki zostały przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji. Sprawność przeładunku towarów zapewnia 29 doków oraz 2 rampy wjazdowe. Oprócz tego, magazyny we Wrocławiu posiadają dostęp do bocznicy kolejowej. Na wysoki standard zabezpieczeń hal magazynowych składają się m.in. klapy dymowe, tryskacze oraz system monitoringu wizyjnego CCTV.

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

GLP Wrocław IV Logistic Centre

Wrocław Miasto

MLP Wrocław

Wrocław Miasto

Prologis Park Wrocław III

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl