Citylink Stadion Wrocław

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


CITYLINK Wrocław Stadion to obiekt magazynowo-usługowy typu last mile logistics powstający w obrębie granic administracyjnych Wrocławia. Bliskość głównych węzłów drogowych - 300 metrów od węzła autostrady A8 i drogi krajowej 94 - zapewnia szybkie połączenie z samym miastem, a także Lublinem, Katowicami, Poznaniem, Łodzią i Warszawą.

W bezpośrednim sąsiedztwie CITYLINK znajduje się stacja kolejowa Wrocław Stadion oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej, gwarantujące doskonały dojazd dla pracowników. 

Do dyspozycji Najemców CITYLINK Wrocław Stadion dostępna jest elastyczna powierzchnia magazynowo-biurowa w formule small business units zaczynająca się już od 550 m2. Cała powierzchnia budynku to 10 500 m2.
CITYLINK to miejsce dopasowane do indywidualnych potrzeb Najemców. Hale o wysokości 10 metrów w świetle konstrukcji mogą być wykorzystane na magazyn lub jako powierzchnie wystawiennicze. Stosunek powierzchni magazynowej do biurowo-socjalnie może być kształtowany dowolnie według potrzeb najbardziej wymagających Najemców.
Powierzchnia biurowa w CITYLINK Wrocław Stadion wykończona jest pod klucz i gotowa do wprowadzenia się Najemcy.

CITYLINK Wrocław Stadion jest idealnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na prestiżowej lokalizacji w obrębie Wrocławia.

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

GLP Wrocław IV Logistic Centre

Wrocław Miasto

MLP Wrocław

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl