+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem we Wrocławiu i okolicach

Magazyny we Wrocławiu

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu we Wrocławiu lub okolicach?

Wrocław to bardzo atrakcyjna lokalizacja, zapewniająca doskonałe warunki do obsługi rynków europejskich. W pobliżu przebiega autostrada A4 (wschód-zachód, część międzynarodowej trasy E40 oraz TEN-T), z kolei samo miasto przecinają najważniejsze krajowe i międzynarodowe trasy tranzytowe oraz sieć dobrze rozwiniętych dróg regionalnych (autostrada A8, droga ekspresowa S8 w kierunku Łodzi i Warszawy oraz S3 czy drogi krajowe DK5, DK8, DK35 i DK94). Do najpopularniejszych obiektów oferujących nowoczesną powierzchnię pod dystrybucję, magazynowanie i lekką produkcję należą parki firmy: Prologis, Panattoni, Goodman, Hines czy Segro. Magazyny we Wrocławiu to przede wszystkim wielkopowierzchniowe centra logistyczne. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych regionów w kraju, we Wrocławiu dostępne są również małe moduły magazynowe typu Small Business Unit (SBU). Pionierem wśród tego typu rozwiązań na terenie aglomeracji wrocławskiej była firma Aviva. SBU to interesująca alternatywa dla najemców poszukujących mniejszych modułów w centralnej lokalizacji miasta lub dla podmiotów dopiero rozpoczynających swoją działalność w Polsce. Format ten stale rozwija się, a oferta miejskich magazynów wciąż rośnie. Powierzchnie wrocławskie doceniają inwestorzy zagraniczni z wielu różnych sektorów rynku, którzy chętnie rozwijają dystrybucję oraz produkcję w tym rejonie. Mowa tu o przedstawicielach branży automotive (Toyota, Volvo, Faurecia czy Bridgestone) czy elektro-mechanicznej (Toshiba, Bosch, Siemens czy LG Electronics, Whirpool). Wrocław wybrała również firma Amazon decydując się na kontraktację powierzchni na ponad 200 000 mkw.